Copied
 
Profil
Timeline
Ledelse
Ejerforhold
Regnskabstal
Stamdata
Analyser
Status: Normal
CRUMBLE HOLDING ApS
29812047
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Hjemmeside mangler
Reklamebeskyttet
Beskrivelse
CRUMBLE HOLDING ApS er aktiv indenfor Uoplyst (999999). Selskabets formål er køb, salg og udvikling af fast ejendom samt hermed beslægtet virksomhed.
Tegningsregel
Selskabet tegnes af direktøren.
Oplysninger
Dato: 20.09.2020
Status
NORMAL.
Etableret
24.10.2008 (11 år)
Form
Anpartsselskab (APS).
Vedtægter
Ingen vedtægtsdato.
Kapital
125.000,00 (DKK)
(24.10.2008)
Ansatte
0, (årsværk: 0)
0, kvt. . (årsværk: 0)
0, mdr. . (årsværk: 0)
Kønsfordeling
Mænd: 100 %
Kvinder: 0 %
Unisex: 0 %
2018, DKK
18.12.2019
Bruttoresultat

-1.267

Primær drift

-1.267

Årets resultat

-79.168

Aktiver

866'

Kortfristede aktiver

17.334

Egenkapital

828'

Afkastningsgrad

-0 %

Soliditetsgrad

96 %

Likviditetsgrad

46 %

Regnskab etc.
20.09.2020
Revision
Revision fravalgt.
Revisor
Ingen revisor angivet
Type af revisorbistand:
Andre erklæringer uden sikkerhed
Virksomhedens regnskabsklasse:
Regnskabsklasse B
Regnskab
01.07.2018 - 30.06.2019
Offentliggjort: 18.12.2019 (277 dage)
Hent årsrapport
Årsrapport 2018 (18.12.2019)
Årsrapport 2017 (03.12.2018)
Årsrapport 2016 (22.12.2017)
Årsrapport 2015 (15.12.2016)
Statstidende
20.09.2020
Opret en bruger for, at få live data fra statstidende.
Tinglysning
20.09.2020
Opret en bruger for, at få live data fra statstidende.
Direktion
Person Dato Rolle
Peter Høpfner 24.10.2008 direktion
Bestyrelse
Ingen nuværende registrering.
Stiftere
Stiftere Status Dato
Peter Høpfner 24.10.2008
Reelle ejere
Ejere Dato Andel Stemmer
Peter Høpfner 24.10.2008 100,00% 100,00 %
Legale ejere
Ejere Status Dato Andel Stemmer
Peter Høpfner 24.10.2008 100,00% 100,00 %
Selskaber
Datter-/associerede Status Dato Ejerandel Stemmeandel
Windrose Partners ApS (CVR 39066750) NORMAL 26.06.2018 20,00-24,99% 20,00-24,99%
CCCo ApS (CVR 37626287) OPLØSTEFTERERKLÆRING 12.04.2016 50,00-66,66% 50,00-66,66%
HØPFNER ApS (CVR 33084501) NORMAL 25.08.2010 100,00% 100,00%
Filter
Sektion (alle)
Ejerskaber xbrl Revision fravalgt Vedtægter
Revisor Beliggenhedsadresse Kontaktoplysninger Formål
Tegningsregel Navne Direktion Første regnskabsperiode
Hovedbranche Kapital Legale ejere Reelle ejere
Regnskabs år Stiftere Virksomhedsform Virksomhedsstatus
Timeline
Ejerskaber

Den 2010-08-25 angiver virksomheden Ejerskaber til at inkludere: HØPFNER ApS. (offentliggjort 2015-06-15)

Den 2016-04-12 angiver virksomheden Ejerskaber til at inkludere: CCCo ApS. (offentliggjort 2016-04-20)

Den 2017-11-07 sletter virksomheden Ejerskaber: Windrose Partners ApS. (offentliggjort 2017-12-12)

Den 2018-06-26 angiver virksomheden Ejerskaber til at inkludere: Windrose Partners ApS. (offentliggjort 2018-07-10)

xbrl

Den 2019-12-18 offentliggøres Regnskab 2018

xbrl

Den 2018-12-03 offentliggøres Regnskab 2017

Revision fravalgt

Den 2018-11-30 tilføjes Revision fravalgt: true (offentliggjort 2018-12-03)

Den 2018-11-29 fjernes Revision fravalgt: false (offentliggjort 2018-12-03)

Vedtægter

Den 2018-11-30 tilføjes Vedtægter: 2018-11-30 (offentliggjort 2018-12-03)

Revisor

Den 2018-11-30 fjernes Revisor: REVISIONSFIRMAET IVAN KJELDSEN STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (offentliggjort 2018-12-03)

Beliggenhedsadresse

Den 2018-02-28 tilføjes Beliggenhedsadresse: Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-02-28)

Den 2018-02-27 fjernes Beliggenhedsadresse: Langebrogade 6 part., 1411 København K (offentliggjort 2018-02-28)

Kontaktoplysninger

Den 2018-02-28 tilføjes Kontaktoplysninger: peter@hopfner.dk (offentliggjort 2018-02-28)

xbrl

Den 2017-12-22 offentliggøres Regnskab 2016

xbrl

Den 2016-12-15 offentliggøres Regnskab 2015

Beliggenhedsadresse

Den 2012-11-27 tilføjes Beliggenhedsadresse: Langebrogade 6 part., 1411 København K (offentliggjort 2018-02-28)

Den 2012-11-26 fjernes Beliggenhedsadresse: Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse (offentliggjort 2012-01-12)

Formål

Den 2012-11-20 tilføjes Formål: Selskabets formål er køb, salg og udvikling af fast ejendom samt hermed beslægtet virksomhed. (offentliggjort 2015-02-09)

Revisor

Den 2012-11-20 tilføjes Revisor: REVISIONSFIRMAET IVAN KJELDSEN STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB (offentliggjort 2018-12-03)

Den 2012-11-20 fjernes Revisor: AKTIESELSKABET TBC AF 2012 (offentliggjort 2015-02-09)

Tegningsregel

Den 2012-11-20 tilføjes Tegningsregel: Selskabet tegnes af direktøren (offentliggjort 2015-02-09)

Vedtægter

Den 2012-11-20 tilføjes Vedtægter: 2012-11-20 (offentliggjort 2018-12-03)

Revisor

Den 2012-08-20 tilføjes Revisor: AKTIESELSKABET TBC AF 2012 (offentliggjort 2015-02-09)

Den 2012-08-20 fjernes Revisor: EJENDOMSSELSKABET GERSONSVEJ 7 ApS (offentliggjort 2015-02-09)

Beliggenhedsadresse

Den 2012-01-12 tilføjes Beliggenhedsadresse: Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse (offentliggjort 2012-01-12)

Den 2012-01-11 fjernes Beliggenhedsadresse: Richard Mortensens Vej 61, 2300 København S (offentliggjort 2010-11-18)

Beliggenhedsadresse

Den 2010-11-18 tilføjes Beliggenhedsadresse: Richard Mortensens Vej 61, 2300 København S (offentliggjort 2010-11-18)

Den 2010-11-17 fjernes Beliggenhedsadresse: Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse (offentliggjort 2013-11-22)

Beliggenhedsadresse

Den 2008-10-24 tilføjes Beliggenhedsadresse: Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse (offentliggjort 2013-11-22)

Direktion

Den 2008-10-24 tilføjes Direktion: Peter Høpfner (direktion) (offentliggjort 2015-02-09)

Første regnskabsperiode

Den 2008-10-24 tilføjes Første regnskabsperiode (slut): 2009-06-30 (offentliggjort 2015-02-09)

Den 2008-10-24 tilføjes Første regnskabsperiode (start): 2008-10-24 (offentliggjort 2015-02-09)

Hovedbranche

Den 2008-10-24 tilføjes Hovedbranche: Uoplyst (offentliggjort 2013-11-22)

Kapital

Den 2008-10-24 tilføjes Kapital (Kapital): 125.000,00 (offentliggjort 2015-02-09)

Den 2008-10-24 tilføjes Kapital (Kapitalvaluta): DKK (offentliggjort 2015-02-09)

Legale ejere

Den 2008-10-24 tilføjes Legale ejere: Peter Høpfner (offentliggjort 2018-10-26)

Reelle ejere

Den 2008-10-24 tilføjes Reelle ejere: Peter Høpfner (offentliggjort 2018-10-26)

Regnskabs år

Den 2008-10-24 tilføjes Regnskabs år: --06-30 (offentliggjort 2015-02-09)

Den 2008-10-24 tilføjes Regnskabs år: --07-01 (offentliggjort 2015-02-09)

Revision fravalgt

Den 2008-10-24 tilføjes Revision fravalgt: false (offentliggjort 2018-12-03)

Revisor

Den 2008-10-24 tilføjes Revisor: EJENDOMSSELSKABET GERSONSVEJ 7 ApS (offentliggjort 2015-02-09)

Stiftere

Den 2008-10-24 tilføjes Stiftere: Peter Høpfner (offentliggjort 2015-02-09)

Virksomhedsform

Den 2008-10-24 tilføjes Virksomhedsform: 80 (offentliggjort 2008-10-28)

Virksomhedsstatus

Den 2008-10-24 tilføjes Virksomhedsstatus: NORMAL (offentliggjort 2015-02-09)

Direktion
Direktion Dato Rolle
Peter Høpfner 24.10.2008 direktion
Ingen historisk.
Bestyrelse
Ingen nuværende registrering.
Ingen historisk.
Stiftere
Stiftere Status Dato
Peter Høpfner 24.10.2008
Ingen historisk.
Reelle ejere
Ejere Dato Andel Stemmer
Peter Høpfner 24.10.2008 100,00% 100,00 %
Ingen historisk.
Legale ejere
Legale ejere Status Dato Andel Stemmer
Peter Høpfner 24.10.2008 100,00% 100,00 %
Ingen historisk.
Selskaber
Datter-/associerede Status Dato Andel Stemmer
Windrose Partners ApS (CVR 39066750) NORMAL 26.06.2018 20,00-24,99% 20,00-24,99%
CCCo ApS (CVR 37626287) OPLØSTEFTERERKLÆRING 12.04.2016 50,00-66,66% 50,00-66,66%
HØPFNER ApS (CVR 33084501) NORMAL 25.08.2010 100,00% 100,00%
Historik Status Fra Til Andel Stemmer
Windrose Partners ApS (CVR 39066750) NORMAL 07.11.2017 08.11.2017 33,33-49,99% 33,33-49,99%
2018, DKK
18.12.2019
Bruttoresultat

-1.267

Primær drift

-1.267

Årets resultat

-79.168

Aktiver

866'

Kortfristede aktiver

17.334

Egenkapital

828'

Afkastningsgrad

-0 %

Soliditetsgrad

96 %

Likviditetsgrad

46 %

Resultat
18.12.2019
Resultatopgørelse
2018
18.12.2019
2017
03.12.2018
2016
22.12.2017
2015
15.12.2016
Nettoomsætning
Bruttoresultat -1.267 -750 -805 -680
Resultat af primær drift -1.267 -750 -805 -680
Indtægter af kapitalandele (tilknyttede og associerede) 0 0 0 0
Finansielle indtægter 0 0 0 0
Finansieringsomkostninger 0 0 0 0
Andre finansielle omkostninger -46 0 0 0
Resultat før skat -81.033 0 -900 0
Resultat -79.168 700.221 -723 77.072
Forslag til udbytte 0 0 0 0
Aktiver
18.12.2019
Årsrapport
2018
18.12.2019
2017
03.12.2018
2016
22.12.2017
2015
15.12.2016
Kortfristede varebeholdninger 0 0 0 0
Kortfristede tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser 8.159 6.294 45.074 74.769
Likvider 9.175 9.713 9.838 9.963
Kortfristede aktiver 17.334 16.007 54.912 84.732
Immaterielle aktiver og goodwill 0 0 0 0
Finansielle anlægsaktiver 848.557 928.277 202.471 280.168
Materielle aktiver 0 0 0 0
Langfristede aktiver 848.557 928.277 202.471 280.168
Aktiver 865.891 944.284 257.383 364.900
Aktiver
18.12.2019
Passiver
18.12.2019
Årsrapport
2018
18.12.2019
2017
03.12.2018
2016
22.12.2017
2015
15.12.2016
Forslag til udbytte 0 0 0 0
Egenkapital 828.215 907.383 207.162 284.957
Hensatte forpligtelser 0 0 0 0
Langfristet gæld til banker 0 0 0 0
Anden langfristet gæld 0 0 0 0
Leverandører af varer og tjenesteydelser 0 0 0 0
Kortfristede forpligtelser 37.676 36.901 44.269 44.269
Gældsforpligtelser 37.676 36.901 50.221 79.943
Forpligtelser 37.676 36.901 50.221 79.943
Passiver 865.891 944.284 257.383 364.900
Passiver
18.12.2019
Nøgletal
18.12.2019
Årsrapport
2018
18.12.2019
2017
03.12.2018
2016
22.12.2017
2015
15.12.2016
Afkastningsgrad -0,1 % -0,1 % -0,3 % -0,2 %
Dækningsgrad Na. Na. Na. Na.
Resultatgrad Na. Na. Na. Na.
Varelagerets omsætningshastighed Na. Na. Na. Na.
Egenkapitals-forretning -9,6 % 77,2 % -0,3 % 27,0 %
Payout-ratio Na. Na. Na. Na.
Gældsdæknings-nøgletal Na. Na. Na. Na.
Soliditestgrad 95,6 % 96,1 % 80,5 % 78,1 %
Likviditetsgrad 46,0 % 43,4 % 124,0 % 191,4 %
Resultat
18.12.2019
Gæld
18.12.2019
Årsrapport
18.12.2019
Nyeste: 01.07.2018 - 30.06.2019 (offentliggjort: 18.12.2019)
Beretning
18.12.2019
Dato for ledelsens godkendelse af årsrapporten: 2019-11-29
Ledelsespåtegning: Direktionen har dags dato aflagt årsrapporten for regnskabsåret 1. juli 2018 - 30. juni 2019for Crumble Holding ApS. Årsrapporten er aflagt i overensstemmelse med årsregnskabsloven. Jeg anser den valgte regnskabspraksis for hensigtsmæssig, således at årsregnskabet giver etretvisende billede af selskabets aktiver og passiver, den finansielle stilling samt resultatet afselskabets aktiviteter. Jeg anser betingelserne for fravalg af revision for opfyldt. Årsrapporten indstilles til generalforsamlingens godkendelse.
Formål
Formål
Selskabets formål er køb, salg og udvikling af fast ejendom samt hermed beslægtet virksomhed.
Sidst opdateret den 09.02.2015 og angivet som gældende fra 20.11.2012 (2861 dage).
Ingen historik.
Status
Virksomhedsstatus
NORMAL.
Sidst opdateret den 09.02.2015 og angivet som gældende fra 24.10.2008 (4349 dage).
Ingen historik.
Branche
Branche
Uoplyst (999999).
Sidst opdateret den 22.11.2013 og angivet som gældende fra 24.10.2008 (4349 dage).
Ingen historik.
Revision
Revisionfravalgt
true.
Sidst opdateret den 03.12.2018 og angivet som gældende fra 30.11.2018 (660 dage).
Historik Start Stop
true 30.11.2018
false 24.10.2008 29.11.2018
Revisor
Historik Start Stop
REVISIONSFIRMAET IVAN KJELDSEN STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB 20.11.2012 30.11.2018
AKTIESELSKABET TBC AF 2012 20.08.2012 20.11.2012
EJENDOMSSELSKABET GERSONSVEJ 7 ApS 24.10.2008 20.08.2012
Ingen nuværende registrering.
Form
Virksomhedsform
80.
Sidst opdateret den 28.10.2008 og angivet som gældende fra 24.10.2008 (4349 dage).
Ingen historik.
Kontakt
Kontaktoplysninger
peter@hopfner.dk.
Sidst opdateret den 28.02.2018 og angivet som gældende fra 28.02.2018 (935 dage).
Ingen historik.
Telefon
Telefonnummer
40983465.
Sidst opdateret den 28.02.2018 og angivet som gældende fra 28.02.2018 (935 dage).
Ingen historik.
Navne
Tegningsregel
Tegningsregel
Selskabet tegnes af direktøren.
Sidst opdateret den 09.02.2015 og angivet som gældende fra 20.11.2012 (2861 dage).
Fortolkning (1 tegningsmulighed)
direktøren
Ingen historik.
Ansatte
20.09.2020
Ingen historik.
Kapital
20.09.2020
Fra årsrapport
18.12.2019
Regnskab: 01.07.2018 - 30.06.2019 (offentliggjort: 18.12.2019)
Type af revisorbistand: Andre erklæringer uden sikkerhed
Virksomhedens regnskabsklasse: Regnskabsklasse B
Bibranche
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Børsnoteret
20.09.2020
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Hjemmeside
20.09.2020
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Kønsfordeling
20.09.2020
0 % kvinder
Konkurser
20.09.2020
18 % konkurs / tvangsopløst
Konkurser
20.09.2020
Person under 12 måneder under 24 måneder under 36 måneder Alle relationer
Peter Høpfner (virk.: 34)
Direktionen, Legale ejere, Reelle ejere
17,65 % 29,41 % 35,29 % 44,12 %
Pct. 17,65 % 29,41 % 35,29 % 44,12 %
Konkurser inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, under konkurs, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering hvor personen har indgået i bestyrelsen, ledelsen eller ejerkredsen.
Ikke aktive
20.09.2020
Ingen Konkurser fsva. ikke aktive deltagere
Adresser
Deltager Dato Adresse
Peter Høpfner 01.01.2007 Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse
Ikke aktive
01.01.2007
Deltager Dato Adresse
På adressen
20.09.2020
Nuværende adresse:
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Aktive virksomheder: (41) CVR Status Branche
A Place To A/S 39754134 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
A Place To Esbjerg ApS 39155141 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
A/B Artillerigården 34441189 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
A/B Artillerigården 33916949 Aktiv Private andelsboligforeninger (682020)
ABC LYS HOLDING ApS 35396144 NORMAL Engroshandel med andre husholdningsartikler (464990)
ADVOKAT DAVID BØGGILD 16728330 Aktiv Juridisk bistand (691000)
ADVOKAT H H LESCHLY 79098817 Aktiv Juridisk bistand (691000)
ADVOKAT LISE BOUET 15606630 Aktiv Juridisk bistand (691000)
APOF ApS 37858978 NORMAL Industriel design og produktdesign (741010)
BDP International ApS 39058073 NORMAL Speditører (522920)
BKS-psykologer 32051774 Aktiv Psykologisk rådgivning (869030)
CMC Finans ApS 37701149 NORMAL Andre kreditselskaber (649230)
CMC Kredit ApS 40488367 NORMAL Andre kreditselskaber (649230)
CMC development ApS 36901969 NORMAL Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi (620200)
CRUMBLE HOLDING ApS 29812047 NORMAL Uoplyst (999999)
Carl Vin and Wine Denmark, filial af Carl Vin and wine AB, Sverige 38707132 NORMAL Detailhandel med drikkevarer (472500)
Collaborative Performance ApS 40077987 NORMAL Public relations og kommunikation (702100)
DATA INSIGHTS ApS 31864682 NORMAL Computerprogrammering (620100)
DINBOLIGRÅDGIVER ApS 31864402 NORMAL Ejendomsmæglere mv. (683110)
Danish Lighting ApS 38618725 NORMAL Fremstilling af andet elektrisk udstyr (279000)
Databeskyttelse ApS 39723077 NORMAL Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse (702200)
E/F Søborg Hovedgade 73 33116136 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
ENSO CONSULT A/S 21800236 NORMAL Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse (702200)
Elisabeth Kampmann 29491526 Aktiv Psykologisk rådgivning (869030)
Ellen Mørchs Fond 36656751 Aktiv Foreninger, legater og fonde med sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål (889910)
Esbjerg Towers Holding ApS 39934019 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
F:U:D 31901235 Aktiv Event catering (562100)
FARLON ApS 31765056 NORMAL Computerprogrammering (620100)
Fbu- Forældrelandsforeningen 12925077 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
Fugl Leonhardt ApS 38600516 NORMAL Arbejdsformidlingskontorer (781000)
Grants of Guernsey 41030135 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
Gårdlaug Rosenfryd 33421974 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
HØPFNER ApS 33084501 NORMAL Rådgivende ingeniørvirksomhed inden for byggeri og anlægsarbejder (711210)
OLÍVY ApS 35891137 NORMAL Engroshandel med parfumerivarer og kosmetik (464500)
Permin & Tholstrup Law Firm I/S 39155044 Aktiv Juridisk bistand (691000)
Sichika ApS 37985244 NORMAL Investeringsselskaber (643030)
Skilsmissebarnet ApS 38301969 NORMAL Juridisk bistand (691000)
UNGDOMSBOLIG.NU A/S 34704627 NORMAL Boliganvisning, ferieboligudlejning mv. (683120)
Valby Towers Holding ApS 39934329 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Viva Olivia ApS 38251244 NORMAL Anden detailhandel med fødevarer i specialforretninger (472900)
Windrose Partners ApS 39066750 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Personer: (0) Ingen personer registreret på adressen.
Flytninger
Nuværende adresse:
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Dato Afstand Fra Til
18.11.2010 24,84 (km) Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse Richard Mortensens Vej 61, 2300 København S
12.01.2012 24,84 (km) Richard Mortensens Vej 61, 2300 København S Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse
27.11.2012 22,98 (km) Gammel Hareskovvej 335, 3500 Værløse Langebrogade 6F, 1411 København K
28.02.2018 9,01 (km) Langebrogade 6F, 1411 København K Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Lignende navne
CRUMBLE HOLDING ApS.
Sidst opdateret den 12.01.2012 og angivet som gældende fra 12.01.2012 (3174 dage).
Lignende navne CVR
CRUISESPECIALISTEN A/S 13883408
cruisetime.dk ApS 27985734
CRUIT CONSULT ApS 29850941
CRU LEH ApS 35528164
CRUMBLE HOLDING ApS 29812047
Crunch Holding IVS 36708336
CRUNCH IT ApS 35816046
Crunch IVS 36708816
Crunchusound v/Mikkel Christiansen 29678936
Crunchy ApS 36955554
Relationer
20.09.2020
Ingen relationer.
Relationer
20.09.2020
Aktive person NORMAL AKTIV UNDER KONKURS KONKURS OPLØST ØVRIGT
Peter Høpfner (virk.: 34)
Direktionen, Legale ejere, Reelle ejere
14 0 0 15 5 0
Pct. 41 % 0 % 0 % 44 % 15 % 0 %
Konkurs inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering. Vi gør opmærksom på, at rollen som stifter i denne fremstilling (virksomhedsrelationer) altid associeres med en konkurs / tvangsopløsning uagtet om stifteren havde nogen aktiv rolle i virksomheden på tidspunktet for konkursen / tvangsopløsningen.
Ikke aktive
20.09.2020
Erfarenhed
20.09.2020
Person BESTYRELSE DIREKTION EJERE OTHER
Peter Høpfner (virk.: 34)
Direktionen, Legale ejere, Reelle ejere
19 25 0 7
Pct. 37 % 49 % 0 % 14 %
Other inkluderer roller som stiftere, likvidator og revision.
Ikke aktive
20.09.2020
Detektor
20.09.2020
Område Kommentar
Revisionfravalgt Virksomheden har angivet Revision fravalgt. Virksomhedens gældende Revision fravalgt er ikke OK... tjek det lige engang. Virksomheden har ikke ændret Revision fravalgt for nylig. Alle foregående Revision fravalgt virker til, at være OK. Virksomheden har haft 2 forskellige Revision fravalgt... det er OK
Revision Virksomheden har ikke angivet Revisor. Sidste Revisor blev annulleret for 438 dage siden ... Virksomheden skal have et gældende Revisor. Ingen analyse af ændringer da virksomheden ikke har et gældende Revisor. Der er noget suspekt med virksomhedens foregående Revisor. Virksomheden har haft 3 forskellige Revisor... det er OK
Virksomhedforretningsnoegle Virksomheden har angivet Ejerskaber. Virksomhedens gældende Ejerskaber er OK. Virksomheden har ikke ændret Ejerskaber for nylig. Alle foregående Ejerskaber virker til, at være OK. Virksomheden har haft 4 forskellige Ejerskaber... det er lidt for meget.