Copied
 
 
Kønsfordeling
26.05.2024
0 % kvinder
Konkurser
26.05.2024
NAN % konkurs / tvangsopløst
Konkurser
26.05.2024
Ingen aktive.
Ikke aktive
26.05.2024
Ikke aktiv i virksomhedenunder 12 månederunder 24 månederunder 36 månederAlle relationer
Steen Louis Reinholdt(virk.: 68)13,24 % 26,47 % 35,29 % 51,47 %
Allan Kruse Nielsen(virk.: 11)0 %0 %0 %0 %
Thomas Weilby Knudsen(virk.: 44)2,27 % 4,55 % 6,82 % 13,64 %
Kirsten Annette Smedegaard Andersen(virk.: 32)0 %0 %3,13 % 3,13 %
Peter Aagaard(virk.: 72)2,78 % 8,33 % 15,28 % 27,78 %
Lars Christian Bruhn(virk.: 76)2,63 % 3,95 % 5,26 % 7,89 %
Benny Guld(virk.: 38)2,63 % 5,26 % 13,16 % 15,79 %
Klaus Holse(virk.: 48)0 %2,08 % 2,08 % 4,17 %
Pct.3,86 %8,23 %12,60 %19,54 %
Konkurser inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, under konkurs, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering hvor personen har indgået i bestyrelsen, ledelsen eller ejerkredsen.
Adresser
Ingen aktive.
Ikke aktive
23.08.2021
DeltagerDatoAdresse
Peter Aagaard 01.01.2007 Dronninggårds Alle 56, 2840 Holte
Benny Guld 01.01.2007 Margrethevej 6, 2900 Hellerup
Lars Christian Bruhn 01.01.2007 Smidstruplund 11, 2950 Vedbæk
Klaus Holse 01.01.2007 Tjørnevej 17, 3450 Allerød
Kirsten Annette Smedegaard Andersen 01.06.2011 Langebakken 11, 2960 Rungsted Kyst
Thomas Weilby Knudsen 10.02.2016 Breeltelund 5, 2970 Hørsholm
Allan Kruse Nielsen
Steen Louis Reinholdt
På adressen
26.05.2024
Nuværende adresse:
Sundkrogsgade 7, 2100 København Ø
Aktive virksomheder: (50)CVRStatusBranche
A.D. BURCHARTHS VEJ HOLDING ApS 36066253 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
A/S BI BIOMEDICAL VENTURE ANNEX KOMPLEMENTAR 27908047 NORMAL Ventureselskaber og kapitalfonde (643040)
AMALIEGADE 12 ApS 36470607 NORMAL Anden udlejning af boliger (682030)
BANKINVEST PRIVATE EQUITY A/S 21855294 NORMAL Anden finansiel formidling undtagen forsikring og pensionsforsikring, i.a.n. (649900)
BI ASSET MANAGEMENT FONDSMÆGLERSELSKAB A/S 20896477 NORMAL Værdipapir- og varemægling (661200)
BI Boligejendomme A/S 43045377 NORMAL Investeringsselskaber (643030)
BI Erhvervsejendomme A/S 39472783 NORMAL Investeringsselskaber (643030)
BI HOLDING A/S 20895373 NORMAL Finansielle hovedsæders virksomhed (701020)
BI MANAGEMENT A/S 16416797 NORMAL Formueforvaltning (663000)
BoStad A/S 29246491 NORMAL Administration af fast ejendom på kontraktbasis (683210)
BoStad Holbæk Havn Holding ApS 40981861 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
BoStad Hviidsminde Holding ApS 39931281 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
BoStad Kobbelvænget 1 Holding ApS 40017062 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
BoStad Kobbelvænget 2 Holding ApS 40017119 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
BoStad Lysbrolysningen Holding ApS 40058273 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
BoStad Vimmerbyvej 1 Holding ApS 40083502 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
BoStad Vimmerbyvej 2 Holding ApS 40077928 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
BoStad Vimmerbyvej 3 Holding ApS 40098550 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
Bostad Danmark ApS 38330780 NORMAL Investeringsselskaber (643030)
CER III Denmark Residential 5 K/S 42869821 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Danske Boligejendomme Komplementar ApS 38417134 NORMAL Udlejning af erhvervsejendomme (682040)
Ejerforeningen A-Huset 33794665 Aktiv Ejerforeninger (683220)
Esplanadens Ejendomsselskab P/S 37837199 NORMAL Udlejning af erhvervsejendomme (682040)
FIH A/S 17029312 UNDERREASSUMERING Andre kreditinstitutter (649220)
Hovedejerforeningen matr. nr. 121, Eksercerpladsen, København 33915071 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
INVESTERINGSFORENINGEN AL INVEST OBLIGATIONSPLEJE 25805402 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
INVESTERINGSFORENINGEN AL INVEST, UDENLANDSKE AKTIER, ETISK 24256324 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
INVESTERINGSFORENINGEN STONEHENGE 32290442 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
INVESTERINGSFORENINGEN VALUEINVEST DANMARK 20931043 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
Investeringsforeningen BI 39134063 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
Investeringsforeningen BankInvest Engros 38689762 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
K/S BI BIOMEDICAL VENTURE IV 28301022 NORMAL Ventureselskaber og kapitalfonde (643040)
KAPITALFORENINGEN BANKINVEST VÆLGER 28891563 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
KAPITALFORENINGEN BI PRIVATE EQUITY 30495683 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
KAPITALFORENINGEN LÆRERNES PENSION INVEST 29613737 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
Kanalhuset Cph ApS 36033665 NORMAL Anden udlejning af boliger (682030)
Kapitalforeningen BankInvest Select 38365029 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
Kapitalforeningen Blue Strait Capital 38801643 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
Kapitalforeningen KI 40261788 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
Kapitalforeningen Unite II 25731719 NORMAL Investeringsforeninger (643010)
PENM I GP HOLDING A/S 31160723 UNDERFRIVILLIGLIKVIDATION Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
PENM I INVEST A/S 29426287 UNDERFRIVILLIGLIKVIDATION Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
PENM II INVEST A/S 31258936 UNDERFRIVILLIGLIKVIDATION Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
Power Hall A/S 38319876 NORMAL Administration af fast ejendom på kontraktbasis (683210)
TG Helgolandsgade P/S 40966390 NORMAL Udlejning af erhvervsejendomme (682040)
TG Nygårdsvej ApS 26139252 NORMAL Udlejning af erhvervsejendomme (682040)
TPF 1 P/S 42398012 NORMAL Udlejning af erhvervsejendomme (682040)
TPF 2 P/S 41737263 NORMAL Udlejning af erhvervsejendomme (682040)
Thylander Gruppen A/S 34800782 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Thylander Property Fund Holding P/S 41726814 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
Personer: (0)Ingen personer registreret på adressen.
Flytninger
Ingen nuværende registrering.
DatoAfstandFraTil
18.01.200021,75 (km)Rosenborggade 3, 1130 København KDr Neergaards Vej 5A, 2970 Hørsholm
12.12.20001,10 (km)Dr Neergaards Vej 5A, 2970 HørsholmBøge Alle 5, 2970 Hørsholm
01.01.20070,00 (km)Bøge Alle 5, 2970 HørsholmBøge Alle 5, 2970 Hørsholm
08.06.200721,26 (km)Bøge Alle 5, 2970 HørsholmSundkrogsgade 7, 2100 København Ø
Lignende navne
Virksomheden har ikke angivet Lignende navne.
Sidst opdateret den 22.11.2013 og angivet som gældende fra 22.05.2003 (1946 dage).
Lignende navneCVR
Ivraeus Invest ApS36946091
I V REVISION ApS18073676
IVRIG42649279
Ivrkstters ApS40800336
IVS-Produktion17707949
IVS A/S21640476
IVSA Denmark26021170
IVS Adm. Lykke37523550
IVS af 15.10.201638110454
IVS af 17.10.201638137425
Relationer
26.05.2024
Relationer
26.05.2024
Ingen aktive.
Ikke aktive
26.05.2024
Person NORMAL AKTIV UNDER KONKURS KONKURS OPLØST ØVRIGT
Steen Louis Reinholdt(virk.: 68)
Ikke aktiv i virksomheden.
70134224
Allan Kruse Nielsen(virk.: 11)
Ikke aktiv i virksomheden.
200081
Thomas Weilby Knudsen(virk.: 44)
Ikke aktiv i virksomheden.
19006172
Kirsten Annette Smedegaard Andersen(virk.: 32)
Ikke aktiv i virksomheden.
14001161
Peter Aagaard(virk.: 72)
Ikke aktiv i virksomheden.
190020330
Lars Christian Bruhn(virk.: 76)
Ikke aktiv i virksomheden.
22006435
Benny Guld(virk.: 38)
Ikke aktiv i virksomheden.
12006200
Klaus Holse(virk.: 48)
Ikke aktiv i virksomheden.
22002213
Sum000000
Pct.30 %0 %0 %19 %46 %4 %
Konkurs inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering. Vi gør opmærksom på, at rollen som stifter i denne fremstilling (virksomhedsrelationer) altid associeres med en konkurs / tvangsopløsning uagtet om stifteren havde nogen aktiv rolle i virksomheden på tidspunktet for konkursen / tvangsopløsningen.
Erfarenhed
26.05.2024
Ingen aktive.
Ikke aktive
26.05.2024
Person BESTYRELSE DIREKTION EJERE OTHER
Steen Louis Reinholdt(virk.: 68)
Ikke aktiv i virksomheden
583014
Allan Kruse Nielsen(virk.: 11)
Ikke aktiv i virksomheden
21010
Thomas Weilby Knudsen(virk.: 44)
Ikke aktiv i virksomheden
3018112
Kirsten Annette Smedegaard Andersen(virk.: 32)
Ikke aktiv i virksomheden
191404
Peter Aagaard(virk.: 72)
Ikke aktiv i virksomheden
5843017
Lars Christian Bruhn(virk.: 76)
Ikke aktiv i virksomheden
7623113
Benny Guld(virk.: 38)
Ikke aktiv i virksomheden
38405
Klaus Holse(virk.: 48)
Ikke aktiv i virksomheden
261809
Sum307160464
Pct.57 %30 %1 %12 %
Other inkluderer roller som stiftere, likvidator og revision.