Copied
 
Profil
Timeline
Ledelse
Ejerforhold
Regnskabstal
Stamdata
Analyser
Status: Normal
Sichika ApS
37985244
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Hjemmeside mangler
Reklamebeskyttet
Beskrivelse
Sichika ApS er aktiv indenfor Fremstilling af andre møbler (310900). Selskabets formål er at investere i aktier og obligationer samt aktiviteter i tilknytning hertil
Tegningsregel
Selskabet tegnes af direktionen.
Oplysninger
Dato: 09.07.2020
Status
NORMAL.
Etableret
30.08.2016 (3 år)
Form
Anpartsselskab (APS).
Vedtægter
Ingen vedtægtsdato.
Kapital
50.000,00 (DKK)
(30.08.2016)
Ansatte
1, 2018 (årsværk: 1)
1, kvt. 3. 2019 (årsværk: 1)
1, mdr. 9. 2019 (årsværk: 1)
Kønsfordeling
Mænd: 100 %
Kvinder: 0 %
Unisex: 0 %
2019, DKK
07.05.2020
Bruttoresultat

559'

Primær drift

-77.471

Årets resultat

-73.043

Aktiver

196'

Kortfristede aktiver

196'

Egenkapital

-46.644

Afkastningsgrad

-39 %

Soliditetsgrad

-24 %

Likviditetsgrad

81 %

Regnskab etc.
09.07.2020
Revision
Revision fravalgt.
Revisor
Ingen revisor angivet
Type af revisorbistand:
Ingen bistand
Virksomhedens regnskabsklasse:
Regnskabsklasse B, mikrovirksomhed
Regnskab
01.01.2019 - 31.12.2019
Offentliggjort: 07.05.2020 (63 dage)
Hent årsrapport
Årsrapport 2019 (07.05.2020)
Årsrapport 2018 (29.05.2019)
Årsrapport 2016 (23.05.2018)
Statstidende
09.07.2020
Opret en bruger for, at få live data fra statstidende.
Tinglysning
09.07.2020
Opret en bruger for, at få live data fra statstidende.
Direktion
Person Dato Rolle
Thomas Nielsen 01.09.2016 direktør
Bestyrelse
Ingen nuværende registrering.
Stiftere
Stiftere Status Dato
Sichika Holding ApS (CVR 37978485) NORMAL 30.08.2016
Reelle ejere
Ejere Dato Andel Stemmer
Thomas Nielsen 01.09.2017 100,00% 100,00 %
Legale ejere
Ejere Status Dato Andel Stemmer
Sichika Holding ApS (CVR 37978485) NORMAL 01.09.2016 100,00% 100,00 %
Selskaber
Ingen nuværende registrering.
Filter
Sektion (alle)
xbrl Bibranche Hovedbranche Kvartalsbeskæftigelse
Månedsbeskæftigelse Årsbeskæftigelse Binavne Beliggenhedsadresse
Vedtægter Kontaktoplysninger Reelle ejere Direktion
Legale ejere Virksomhedsstatus Formål Første regnskabsperiode
Kapital Kapitaldelvist Kapitalvaluta Navne
Regnskabs år Revision fravalgt Stiftere Tegningsregel
Virksomhedsform
Timeline
xbrl

Den 2020-05-07 offentliggøres Regnskab 2019

Bibranche

Den 2020-03-25 tilføjes Bibranche: Investeringsselskaber (offentliggjort 2020-03-26)

Hovedbranche

Den 2020-03-25 tilføjes Hovedbranche: Fremstilling af andre møbler (offentliggjort 2020-03-26)

Den 2020-03-24 fjernes Hovedbranche: Investeringsselskaber (offentliggjort 2020-03-26)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2019-09-30 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2020-01-02)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-09-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-11-26)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-08-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-10-31)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-07-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-09-26)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2019-06-30 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-09-27)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-06-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-08-26)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-05-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-07-22)

xbrl

Den 2019-05-29 offentliggøres Regnskab 2018

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-04-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-06-25)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2019-03-31 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-06-26)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-03-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-05-28)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-02-28 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-04-26)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-01-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-03-22)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2018-12-31 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-03-15)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-12-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-02-21)

Årsbeskæftigelse

Den 2018-12-31 tilføjes Årsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-10-18)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-11-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-01-22)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-10-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-12-21)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2018-09-30 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-12-14)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-09-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-11-30)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-08-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-10-23)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-07-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-09-28)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2018-06-30 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-09-14)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-06-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-08-30)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-05-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-07-23)

Binavne

Den 2018-05-06 tilføjes Binavne: TN-Consult ApS (offentliggjort 2018-05-06)

xbrl

Den 2018-05-23 offentliggøres Regnskab 2016

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-04-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-06-28)

Beliggenhedsadresse

Den 2018-04-24 tilføjes Beliggenhedsadresse: Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-05-06)

Den 2018-04-23 fjernes Beliggenhedsadresse: Flynderborgvej 10, 3000 Helsingør (offentliggjort 2018-05-06)

Vedtægter

Den 2018-04-24 tilføjes Vedtægter: 2018-04-24 (offentliggjort 2018-05-06)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2018-03-31 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-06-18)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-03-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-05-22)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-02-28 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-05-03)

Månedsbeskæftigelse

Den 2018-01-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-03-28)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2017-12-31 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-06-18)

Årsbeskæftigelse

Den 2017-12-31 tilføjes Årsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2018-10-20)

Bibranche

Den 2017-12-01 tilføjes Bibranche: Rådgivende ingeniørvirksomhed inden for produktions- og maskinteknik (offentliggjort 2018-01-05)

Beliggenhedsadresse

Den 2017-10-25 tilføjes Beliggenhedsadresse: Flynderborgvej 10, 3000 Helsingør (offentliggjort 2018-05-06)

Den 2017-10-24 fjernes Beliggenhedsadresse: Horsedammen 13, 1. tv., 3000 Helsingør (offentliggjort 2017-10-25)

Kontaktoplysninger

Den 2017-10-25 tilføjes Kontaktoplysninger: sichika.3000@gmail.com (offentliggjort 2017-10-25)

Reelle ejere

Den 2017-09-01 tilføjes Reelle ejere: Thomas Nielsen (offentliggjort 2018-01-03)

Direktion

Den 2016-09-01 tilføjes Direktion: Thomas Nielsen (direktør) (offentliggjort 2016-09-06)

Legale ejere

Den 2016-09-01 tilføjes Legale ejere: Sichika Holding ApS (offentliggjort 2016-09-06)

Virksomhedsstatus

Den 2016-09-01 tilføjes Virksomhedsstatus: NORMAL (offentliggjort 2016-09-06)

Virksomhedsstatus

Den 2016-08-31 fjernes Virksomhedsstatus: UDEN RETSVIRKNING (offentliggjort 2016-09-06)

Den 2016-08-30 tilføjes Virksomhedsstatus: UDEN RETSVIRKNING (offentliggjort 2016-09-06)

Beliggenhedsadresse

Den 2016-08-30 tilføjes Beliggenhedsadresse: Horsedammen 13, 1. tv., 3000 Helsingør (offentliggjort 2017-10-25)

Formål

Den 2016-08-30 tilføjes Formål: Selskabets formål er at investere i aktier og obligationer samt aktiviteter i tilknytning hertil (offentliggjort 2016-09-06)

Første regnskabsperiode

Den 2016-08-30 tilføjes Første regnskabsperiode (slut): 2017-12-31 (offentliggjort 2016-09-06)

Den 2016-08-30 tilføjes Første regnskabsperiode (start): 2016-09-01 (offentliggjort 2016-09-06)

Hovedbranche

Den 2016-08-30 tilføjes Hovedbranche: Investeringsselskaber (offentliggjort 2020-03-26)

Kapital

Den 2016-08-30 tilføjes Kapital (Kapital): 50.000,00 (offentliggjort 2016-09-06)

Den 2016-08-30 tilføjes Kapital (Kapitalklasser): false (offentliggjort 2016-09-06)

Kapitaldelvist

Den 2016-08-30 tilføjes Kapitaldelvist: false (offentliggjort 2016-09-06)

Kapitalvaluta

Den 2016-08-30 tilføjes Kapitalvaluta: DKK (offentliggjort 2016-09-06)

Regnskabs år

Den 2016-08-30 tilføjes Regnskabs år: --01-01 (offentliggjort 2016-09-06)

Den 2016-08-30 tilføjes Regnskabs år: --12-31 (offentliggjort 2016-09-06)

Revision fravalgt

Den 2016-08-30 tilføjes Revision fravalgt: true (offentliggjort 2016-09-06)

Stiftere

Den 2016-08-30 tilføjes Stiftere: Sichika Holding ApS (offentliggjort 2016-09-06)

Tegningsregel

Den 2016-08-30 tilføjes Tegningsregel: Selskabet tegnes af direktionen (offentliggjort 2016-09-06)

Vedtægter

Den 2016-08-30 tilføjes Vedtægter: 2016-08-30 (offentliggjort 2018-05-06)

Virksomhedsform

Den 2016-08-30 tilføjes Virksomhedsform: 80 (offentliggjort 2016-09-06)

Direktion
Direktion Dato Rolle
Thomas Nielsen 01.09.2016 direktør
Ingen historisk.
Bestyrelse
Ingen nuværende registrering.
Ingen historisk.
Stiftere
Stiftere Status Dato
Sichika Holding ApS (CVR 37978485) NORMAL 30.08.2016
Ingen historisk.
Reelle ejere
Ejere Dato Andel Stemmer
Thomas Nielsen 01.09.2017 100,00% 100,00 %
Ingen historisk.
Legale ejere
Legale ejere Status Dato Andel Stemmer
Sichika Holding ApS (CVR 37978485) NORMAL 01.09.2016 100,00% 100,00 %
Ingen historisk.
Selskaber
Ingen nuværende registrering.
Ingen historisk.
2019, DKK
07.05.2020
Bruttoresultat

559'

Primær drift

-77.471

Årets resultat

-73.043

Aktiver

196'

Kortfristede aktiver

196'

Egenkapital

-46.644

Afkastningsgrad

-39 %

Soliditetsgrad

-24 %

Likviditetsgrad

81 %

Resultat
07.05.2020
Resultatopgørelse
2019
07.05.2020
2018
29.05.2019
2016
23.05.2018
Nettoomsætning 718.830 0
Bruttoresultat 558.986 -16.815
Resultat af primær drift -77.471 -16.815
Indtægter af kapitalandele (tilknyttede og associerede) 0 0
Finansielle indtægter 0 1.047
Finansieringsomkostninger -370 -10.428
Andre finansielle omkostninger 0 0
Resultat før skat -73.043 -23.601
Resultat -73.043 -23.601
Forslag til udbytte 0 0
Aktiver
07.05.2020
Årsrapport
2019
07.05.2020
2018
29.05.2019
2016
23.05.2018
Kortfristede varebeholdninger 0 0
Kortfristede tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser 29.361 50.000
Likvider 147.103 1.853
Kortfristede aktiver 196.421 104.399
Immaterielle aktiver og goodwill 0 0
Finansielle anlægsaktiver 0 0
Materielle aktiver 0 0
Langfristede aktiver 0 0
Aktiver 196.421 104.399
Aktiver
07.05.2020
Passiver
07.05.2020
Årsrapport
2019
07.05.2020
2018
29.05.2019
2016
23.05.2018
Forslag til udbytte 0 0
Egenkapital -46.644 26.399
Hensatte forpligtelser 0 0
Langfristet gæld til banker 0 0
Anden langfristet gæld 0 0
Leverandører af varer og tjenesteydelser 8.125 0
Kortfristede forpligtelser 243.065 78.000
Gældsforpligtelser 243.065 78.000
Forpligtelser 243.065 78.000
Passiver 196.421 104.399
Passiver
07.05.2020
Nøgletal
07.05.2020
Årsrapport
2019
07.05.2020
2018
29.05.2019
2016
23.05.2018
Afkastningsgrad -39,4 % -16,1 %
Dækningsgrad 77,8 % Na.
Resultatgrad -10,2 % Na.
Varelagerets omsætningshastighed Na. Na.
Egenkapitals-forretning 156,6 % -89,4 %
Payout-ratio Na. Na.
Gældsdæknings-nøgletal -20.938,1 % -161,2 %
Soliditestgrad -23,7 % 25,3 %
Likviditetsgrad 80,8 % 133,8 %
Resultat
07.05.2020
Gæld
07.05.2020
Årsrapport
07.05.2020
Nyeste: 01.01.2019 - 31.12.2019 (offentliggjort: 07.05.2020)
Beretning
07.05.2020
Ingen nuværende registrering.
Formål
Formål
Selskabets formål er at investere i aktier og obligationer samt aktiviteter i tilknytning hertil.
Sidst opdateret den 06.09.2016 og angivet som gældende fra 30.08.2016 (1409 dage).
Ingen historik.
Status
Virksomhedsstatus
NORMAL.
Sidst opdateret den 06.09.2016 og angivet som gældende fra 01.09.2016 (1407 dage).
Historik Start Stop
NORMAL 01.09.2016
UDEN RETSVIRKNING 30.08.2016 31.08.2016
Branche
Branche
Fremstilling af andre møbler (310900).
Sidst opdateret den 26.03.2020 og angivet som gældende fra 25.03.2020 (106 dage).
Historik Start Stop
Fremstilling af andre møbler (310900) 25.03.2020
Investeringsselskaber (643030) 30.08.2016 24.03.2020
Revision
Revisionfravalgt
true.
Sidst opdateret den 06.09.2016 og angivet som gældende fra 30.08.2016 (1409 dage).
Ingen historik.
Revisor
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Form
Virksomhedsform
80.
Sidst opdateret den 06.09.2016 og angivet som gældende fra 30.08.2016 (1409 dage).
Ingen historik.
Kontakt
Kontaktoplysninger
sichika.3000@gmail.com.
Sidst opdateret den 25.10.2017 og angivet som gældende fra 25.10.2017 (988 dage).
Ingen historik.
Telefon
Telefonnummer
26270616.
Sidst opdateret den 25.10.2017 og angivet som gældende fra 25.10.2017 (988 dage).
Ingen historik.
Navne
Ingen historik.
Binavne
Binavne
TN-Consult ApS.
Sidst opdateret den 06.05.2018 og angivet som gældende fra 06.05.2018 (795 dage).
Ingen historik.
Tegningsregel
Tegningsregel
Selskabet tegnes af direktionen.
Sidst opdateret den 06.09.2016 og angivet som gældende fra 30.08.2016 (1409 dage).
Fortolkning (1 tegningsmulighed)
direktionen
Ingen historik.
Ansatte
09.07.2020
Kapital
09.07.2020
Fra årsrapport
07.05.2020
Regnskab: 01.01.2019 - 31.12.2019 (offentliggjort: 07.05.2020)
Type af revisorbistand: Ingen bistand
Virksomhedens regnskabsklasse: Regnskabsklasse B, mikrovirksomhed
Bibranche
Bibranche
Rådgivende ingeniørvirksomhed inden for produktions- og maskinteknik.
Sidst opdateret den 05.01.2018 og angivet som gældende fra 01.12.2017 (951 dage).
Ingen historik.
Børsnoteret
09.07.2020
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Hjemmeside
09.07.2020
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Kønsfordeling
09.07.2020
0 % kvinder
Konkurser
09.07.2020
0 % konkurs / tvangsopløst
Konkurser
09.07.2020
Person under 12 måneder under 24 måneder under 36 måneder Alle relationer
Thomas Nielsen (virk.: 4)
Dir., Reelle ejere
0 % 0 % 0 % 0 %
Konkurser inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, under konkurs, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering.
Ikke aktive
09.07.2020
Ingen Konkurser fsva. ikke aktive deltagere
Adresser
Deltager Dato Adresse
Thomas Nielsen 20.10.2018 Flynderborgvej 10, 3000 Helsingør
Ikke aktive
20.10.2018
Deltager Dato Adresse
På adressen
09.07.2020
Nuværende adresse:
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Aktive virksomheder: (40) CVR Status Branche
A Place To A/S 39754134 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
A Place To Esbjerg ApS 39155141 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
A/B Artillerigården 33916949 Aktiv Private andelsboligforeninger (682020)
ABC LYS HOLDING ApS 35396144 NORMAL Engroshandel med andre husholdningsartikler (464990)
ADVOKAT DAVID BØGGILD 16728330 Aktiv Juridisk bistand (691000)
ADVOKAT H H LESCHLY 79098817 Aktiv Juridisk bistand (691000)
ADVOKAT LISE BOUET 15606630 Aktiv Juridisk bistand (691000)
APOF ApS 37858978 NORMAL Industriel design og produktdesign (741010)
BDP International ApS 39058073 NORMAL Speditører (522920)
BKS-psykologer 32051774 Aktiv Psykologisk rådgivning (869030)
CMC Finans ApS 37701149 NORMAL Andre kreditselskaber (649230)
CMC Kredit ApS 40488367 NORMAL Andre kreditselskaber (649230)
CMC development ApS 36901969 NORMAL Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi (620200)
CRUMBLE HOLDING ApS 29812047 NORMAL Uoplyst (999999)
Carl Vin and Wine Denmark, filial af Carl Vin and wine AB, Sverige 38707132 NORMAL Detailhandel med drikkevarer (472500)
Collaborative Performance ApS 40077987 NORMAL Public relations og kommunikation (702100)
DATA INSIGHTS ApS 31864682 NORMAL Computerprogrammering (620100)
DINBOLIGRÅDGIVER ApS 31864402 NORMAL Ejendomsmæglere mv. (683110)
Danish Lighting ApS 38618725 NORMAL Fremstilling af andet elektrisk udstyr (279000)
Databeskyttelse ApS 39723077 NORMAL Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse (702200)
E/F Søborg Hovedgade 73 33116136 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
ENSO CONSULT A/S 21800236 NORMAL Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse (702200)
Elisabeth Kampmann 29491526 Aktiv Psykologisk rådgivning (869030)
Ellen Mørchs Fond 36656751 Aktiv Foreninger, legater og fonde med sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål (889910)
Esbjerg Towers Holding ApS 39934019 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
F:U:D 31901235 Aktiv Event catering (562100)
FARLON ApS 31765056 NORMAL Computerprogrammering (620100)
Fbu- Forældrelandsforeningen 12925077 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
Fugl Leonhardt ApS 38600516 NORMAL Arbejdsformidlingskontorer (781000)
Grants of Guernsey 41030135 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
HØPFNER ApS 33084501 NORMAL Rådgivende ingeniørvirksomhed inden for byggeri og anlægsarbejder (711210)
Kiropraktisk Klinik Charlottenlund 41168595 Aktiv Kiropraktorer (869040)
OLÍVY ApS 35891137 NORMAL Engroshandel med parfumerivarer og kosmetik (464500)
Permin & Tholstrup Law Firm I/S 39155044 Aktiv Juridisk bistand (691000)
Sichika ApS 37985244 NORMAL Fremstilling af andre møbler (310900)
Skilsmissebarnet ApS 38301969 NORMAL Juridisk bistand (691000)
UNGDOMSBOLIG.NU A/S 34704627 NORMAL Boliganvisning, ferieboligudlejning mv. (683120)
Valby Towers Holding ApS 39934329 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Viva Olivia ApS 38251244 NORMAL Anden detailhandel med fødevarer i specialforretninger (472900)
Windrose Partners ApS 39066750 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Personer: (0) Ingen personer registreret på adressen.
Flytninger
Nuværende adresse:
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Dato Afstand Fra Til
25.10.2017 2,64 (km) Horsedammen 13, 3000 Helsingør Flynderborgvej 10, 3000 Helsingør
24.04.2018 30,28 (km) Flynderborgvej 10, 3000 Helsingør Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Lignende navne
Sichika ApS.
Sidst opdateret den 06.09.2016 og angivet som gældende fra 30.08.2016 (1409 dage).
Lignende navne CVR
Sicentia 34310467
SICES ApS 19810208
SICG ApS 30715411
SICG Labs ApS 40930515
Sichika ApS 37985244
Sichika Holding ApS 37978485
Sichlau Nielsen Holding ApS 38299131
SIC Holding 2.0 ApS 40957006
SIC HOLDING ApS 32451667
SICHRI Holding ApS 40997997
Relationer
09.07.2020
Ingen relationer.
Relationer
09.07.2020
Aktive person NORMAL AKTIV UNDER KONKURS KONKURS OPLØST ØVRIGT
Thomas Nielsen (virk.: 4)
Dir., Reelle ejere
2 0 0 0 0 2
Pct. 50 % 0 % 0 % 0 % 0 % 50 %
Konkurs inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering. Vi gør opmærksom på, at rollen som stifter i denne fremstilling (virksomhedsrelationer) altid associeres med en konkurs / tvangsopløsning uagtet om stifteren havde nogen aktiv rolle i virksomheden på tidspunktet for konkursen / tvangsopløsningen.
Ikke aktive
09.07.2020
Erfarenhed
09.07.2020
Person BESTYRELSE DIREKTION EJERE OTHER
Thomas Nielsen (virk.: 4)
Dir., Reelle ejere
0 2 1 4
Pct. 0 % 29 % 14 % 57 %
Other inkluderer roller som stiftere, likvidator og revision.
Ikke aktive
09.07.2020
Detektor
09.07.2020
Område Kommentar
Beliggenhedsadresse Virksomheden har angivet Beliggenhedsadresse. Virksomhedens gældende Beliggenhedsadresse er OK. Virksomheden har ikke ændret Beliggenhedsadresse for nylig. Alle foregående Beliggenhedsadresser virker til, at være OK. Virksomheden har haft 2 Beliggenhedsadresser indenfor de sidste 2 år... det er OK Virksomheden har ændret registreringen af Beliggenhedsadresse 1 gange indenfor de sidste 2 år, og er flyttet over 50 km. ... det er lidt langt.
Branchebibranche2 Virksomheden har angivet Bibranche. Virksomheden har ændret Bibranche helt for nylig (7 dage)... Tjek det. Virksomheden har aldrig registreret Bibranche. Virksomheden har aldrig ændret Bibranche.
Branchehovedbranche Virksomheden har angivet Hovedbranche. Virksomheden har ændret Hovedbranche helt for nylig (7 dage)... Tjek det. Alle foregående Hovedbranche virker til, at være OK. Virksomheden har haft 2 Hovedbranche registreret indenfor de 2 sidste år... det er OK
Kontaktoplysning Virksomheden har angivet Kontaktoplysninger. Virksomhedens gældende Kontaktoplysninger er OK. Virksomheden har ikke ændret Kontaktoplysninger for nylig. Virksomheden har ikke ændret Kontaktoplysninger indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Kontaktoplysninger der kan analyseres.
Revisionfravalgt Virksomheden har angivet Revision fravalgt. Virksomhedens gældende Revision fravalgt er ikke OK... tjek det lige engang. Virksomheden har ikke ændret Revision fravalgt for nylig. Virksomheden har ikke ændret Revision fravalgt indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Revision fravalgt der kan analyseres.
Revision Virksomheden har ikke angivet Revisor. Virksomheden skal have et gældende Revisor. Ingen nylige ændringer af Revisor der kan analyseres. Virksomheden har ikke ændret Revisor indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Revisor der kan analyseres.
Status Virksomheden har angivet Virksomhedsstatus. Virksomhedens gældende Virksomhedsstatus er OK. Virksomheden har ikke ændret Virksomhedsstatus for nylig. Virksomheden har ikke ændret Virksomhedsstatus indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Virksomhedsstatus der kan analyseres.