Copied
 
Profil
Timeline
Ledelse
Ejerforhold
Regnskabstal
Stamdata
Analyser
Status: Normal
F:U:D
31901235
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Telefonnummer mangler
foodunderdevelopment.dk
Reklamebeskyttet
Beskrivelse
F:U:D er aktiv indenfor Event catering (562100).
Tegningsregel
Philip Spangfort Christensen.
Oplysninger
Dato: 20.09.2020
Status
Aktiv.
Etableret
02.03.2009 (11 år)
Form
Enkeltmandsvirksomhed (ENK).
Vedtægter
Ingen vedtægtsdato.
Kapital
Ingen kapital angivet.
Ansatte
0, 2018 (årsværk: 0)
0, kvt. 2. 2019 (årsværk: 1)
1, mdr. 5. 2019 (årsværk: 1)
Kønsfordeling
Mænd: 100 %
Kvinder: 0 %
Unisex: 0 %
Regnskabstal
Bruttoresultat
Na.
Primær drift
Na.
Årets resultat
Na.
Aktiver
Na.
Kortfristede aktiver
Na.
Egenkapital
Na.
Afkastningsgrad

0 %

Soliditetsgrad

0 %

Likviditetsgrad

0 %

Regnskab etc.
20.09.2020
Revision
Revision ikke angivet.
Revisor
Ingen revisor angivet
Regnskab
Intet regnskab.
Hent årsrapport
Statstidende
20.09.2020
Opret en bruger for, at få live data fra statstidende.
Tinglysning
20.09.2020
Opret en bruger for, at få live data fra statstidende.
Direktion
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen direktion men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Bestyrelse
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen bestyrelse men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Stiftere
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og er stiftet af Philip Spangfort Christensen.
Reelle ejere
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Legale ejere
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Selskaber
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og Enkeltmandsvirksomheder, personligt ejede mindre virksomheder (PMV’er) samt filialer kan ikke være legale ejere.
Ansvarlige
Virk/Person Dato
Philip Spangfort Christensen 02.06.2017
Filter
Sektion (alle)
Kvartalsbeskæftigelse Månedsbeskæftigelse Hjemmeside Kontaktoplysninger
Navne Årsbeskæftigelse Beliggenhedsadresse Hvidhvask
Hovedbranche Interessenter Virksomhedsform
Timeline
Kvartalsbeskæftigelse

Den 2019-06-30 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-11-13)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-05-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-11-13)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-04-30 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-11-13)

Kvartalsbeskæftigelse

Den 2019-03-31 tilføjes Kvartalsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-11-13)

Hjemmeside

Den 2019-03-29 tilføjes Hjemmeside: foodunderdevelopment.dk (offentliggjort 2019-03-29)

Kontaktoplysninger

Den 2019-03-29 tilføjes Kontaktoplysninger: philip@spangfort.com (offentliggjort 2019-03-29)

Den 2019-03-28 fjernes Kontaktoplysninger: spangfort@spangfort.com (offentliggjort 2019-03-29)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-02-28 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-05-06)

Månedsbeskæftigelse

Den 2019-01-31 tilføjes Månedsbeskæftigelse: 1 (offentliggjort 2019-05-06)

Årsbeskæftigelse

Den 2018-12-31 tilføjes Årsbeskæftigelse: 0 (offentliggjort 2019-11-13)

Beliggenhedsadresse

Den 2018-05-20 tilføjes Beliggenhedsadresse: Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-05-22)

Den 2018-05-19 fjernes Beliggenhedsadresse: Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-05-22)

Hjemmeside

Den 2018-05-19 fjernes Hjemmeside: www.nordicaffairs.com (offentliggjort 2018-05-22)

Hvidhvask

Den 2018-04-19 tilføjes Hvidhvask: IKKE_OMFATTET (offentliggjort 2018-04-18)

Kontaktoplysninger

Den 2018-04-18 tilføjes Kontaktoplysninger: spangfort@spangfort.com (offentliggjort 2019-03-29)

Den 2018-04-17 fjernes Kontaktoplysninger: info@nordicaffairs.com (offentliggjort 2018-04-18)

Beliggenhedsadresse

Den 2018-01-23 tilføjes Beliggenhedsadresse: Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-05-22)

Den 2018-01-22 fjernes Beliggenhedsadresse: Broholms Alle 13, 2. tv., 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-01-23)

Den 2018-01-14 tilføjes Beliggenhedsadresse: Broholms Alle 13, 2. tv., 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-01-23)

Den 2018-01-13 fjernes Beliggenhedsadresse: Broholms Alle 13, 2. tv., 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-01-14)

Hjemmeside

Den 2018-01-14 tilføjes Hjemmeside: www.nordicaffairs.com (offentliggjort 2018-05-22)

Kontaktoplysninger

Den 2018-01-14 tilføjes Kontaktoplysninger: info@nordicaffairs.com (offentliggjort 2018-04-18)

Den 2018-01-13 fjernes Kontaktoplysninger: spangfortphilip@gmail.com (offentliggjort 2018-01-14)

Beliggenhedsadresse

Den 2017-12-30 tilføjes Beliggenhedsadresse: Broholms Alle 13, 2. tv., 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2018-01-14)

Den 2017-12-29 fjernes Beliggenhedsadresse: Broholms Alle 13, 2. tv., 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2017-10-04)

Beliggenhedsadresse

Den 2017-06-02 tilføjes Beliggenhedsadresse: Broholms Alle 13, 2. tv., 2920 Charlottenlund (offentliggjort 2017-10-04)

Hovedbranche

Den 2017-06-02 tilføjes Hovedbranche: Event catering (offentliggjort 2017-05-23)

Interessenter

Den 2017-06-02 tilføjes Interessenter: Philip Spangfort Christensen (offentliggjort 2017-05-23)

Kontaktoplysninger

Den 2017-06-02 tilføjes Kontaktoplysninger: spangfortphilip@gmail.com (offentliggjort 2018-01-14)

Virksomhedsform

Den 2017-06-02 tilføjes Virksomhedsform: 10 (offentliggjort 2017-05-23)

Beliggenhedsadresse

Den 2016-03-16 fjernes Beliggenhedsadresse: Valkyriegade 10, 1. tv., 2200 København N (offentliggjort 2016-03-29)

Hovedbranche

Den 2016-03-16 fjernes Hovedbranche: Public relations og kommunikation (offentliggjort 2016-03-29)

Interessenter

Den 2016-03-16 fjernes Interessenter: Philip Spangfort Christensen (offentliggjort 2016-03-29)

Kontaktoplysninger

Den 2016-03-16 fjernes Kontaktoplysninger: philipspangfort1979@gmail.com (offentliggjort 2016-03-29)

Virksomhedsform

Den 2016-03-16 fjernes Virksomhedsform: 10 (offentliggjort 2016-03-29)

Årsbeskæftigelse

Den 2015-12-31 tilføjes Årsbeskæftigelse: 0 (offentliggjort 2017-06-15)

Virksomhedsform

Den 2015-11-23 tilføjes Virksomhedsform: 10 (offentliggjort 2016-03-29)

Den 2015-11-22 fjernes Virksomhedsform: 15 (offentliggjort 2015-11-23)

Beliggenhedsadresse

Den 2015-09-30 tilføjes Beliggenhedsadresse: Valkyriegade 10, 1. tv., 2200 København N (offentliggjort 2016-03-29)

Hovedbranche

Den 2015-09-30 tilføjes Hovedbranche: Public relations og kommunikation (offentliggjort 2016-03-29)

Interessenter

Den 2015-09-30 tilføjes Interessenter: Philip Spangfort Christensen (offentliggjort 2016-03-29)

Kontaktoplysninger

Den 2015-09-30 tilføjes Kontaktoplysninger: philipspangfort1979@gmail.com (offentliggjort 2016-03-29)

Virksomhedsform

Den 2015-09-30 tilføjes Virksomhedsform: 15 (offentliggjort 2015-11-23)

Beliggenhedsadresse

Den 2014-09-05 fjernes Beliggenhedsadresse: Tagensvej 114, 1. tv., 2200 København N (offentliggjort 2018-03-20)

Den 2014-09-01 tilføjes Beliggenhedsadresse: Tagensvej 114, 1. tv., 2200 København N (offentliggjort 2018-03-20)

Hovedbranche

Den 2014-09-05 fjernes Hovedbranche: Almindelig rengøring i bygninger (offentliggjort 2014-09-22)

Den 2014-09-01 tilføjes Hovedbranche: Almindelig rengøring i bygninger (offentliggjort 2014-09-22)

Kontaktoplysninger

Den 2014-09-05 fjernes Kontaktoplysninger: philipspangfort@gmail.com (offentliggjort 2014-09-22)

Den 2014-09-01 tilføjes Kontaktoplysninger: philipspangfort@gmail.com (offentliggjort 2014-09-22)

Virksomhedsform

Den 2014-09-05 fjernes Virksomhedsform: 10 (offentliggjort 2014-09-22)

Den 2014-09-01 tilføjes Virksomhedsform: 10 (offentliggjort 2014-09-22)

Beliggenhedsadresse

Den 2010-05-10 fjernes Beliggenhedsadresse: Studiestræde 16, 4. tv., 1455 København K (offentliggjort 2013-11-22)

Hovedbranche

Den 2010-05-10 fjernes Hovedbranche: Event catering (offentliggjort 2013-11-22)

Interessenter

Den 2010-05-10 fjernes Interessenter: Philip Spangfort Christensen (offentliggjort 2009-01-19)

Kontaktoplysninger

Den 2010-05-10 fjernes Kontaktoplysninger: pspangfort@hotmail.com (offentliggjort 2013-11-22)

Virksomhedsform

Den 2010-05-10 fjernes Virksomhedsform: 10 (offentliggjort 2013-11-22)

Beliggenhedsadresse

Den 2009-03-02 tilføjes Beliggenhedsadresse: Studiestræde 16, 4. tv., 1455 København K (offentliggjort 2013-11-22)

Hovedbranche

Den 2009-03-02 tilføjes Hovedbranche: Event catering (offentliggjort 2013-11-22)

Interessenter

Den 2009-03-02 tilføjes Interessenter: Philip Spangfort Christensen (offentliggjort 2009-01-19)

Kontaktoplysninger

Den 2009-03-02 tilføjes Kontaktoplysninger: pspangfort@hotmail.com (offentliggjort 2013-11-22)

Virksomhedsform

Den 2009-03-02 tilføjes Virksomhedsform: 10 (offentliggjort 2013-11-22)

Direktion
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen direktion men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen direktion men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen direktion men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Bestyrelse
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen bestyrelse men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen bestyrelse men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har ingen bestyrelse men Philip Spangfort Christensen træffer alle beslutninger.
Stiftere
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og er stiftet af Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og er stiftet af Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og er stiftet af Philip Spangfort Christensen.
Reelle ejere
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Legale ejere
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og har kun én ejer Philip Spangfort Christensen.
Selskaber
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og Enkeltmandsvirksomheder, personligt ejede mindre virksomheder (PMV’er) samt filialer kan ikke være legale ejere.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og Enkeltmandsvirksomheder, personligt ejede mindre virksomheder (PMV’er) samt filialer kan ikke være legale ejere.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og Enkeltmandsvirksomheder, personligt ejede mindre virksomheder (PMV’er) samt filialer kan ikke være legale ejere.
Regnskabstal
Bruttoresultat
Na.
Primær drift
Na.
Årets resultat
Na.
Aktiver
Na.
Kortfristede aktiver
Na.
Egenkapital
Na.
Afkastningsgrad

0 %

Soliditetsgrad

0 %

Likviditetsgrad

0 %

Resultat
Resultatopgørelse
Nettoomsætning
Resultat af primær drift
Indtægter af kapitalandele (tilknyttede og associerede)
Finansielle indtægter
Finansieringsomkostninger
Resultat før skat
Resultat
Forslag til udbytte
Aktiver
Årsrapport
Kortfristede varebeholdninger
Kortfristede tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser
Likvider
Kortfristede aktiver
Immaterielle aktiver og goodwill
Materielle aktiver
Langfristede aktiver
Aktiver
Aktiver
Ingen historik.
Passiver
Årsrapport
Forslag til udbytte
Egenkapital
Forpligtelser
Passiver
Passiver
Ingen historik.
Nøgletal
Årsrapport
Afkastningsgrad
Dækningsgrad
Resultatgrad
Varelagerets omsætningshastighed
Egenkapitals-forretning
Payout-ratio
Gældsdæknings-nøgletal
Soliditestgrad
Likviditetsgrad
Resultat
Ingen historik.
Gæld
Ingen historik.
Årsrapport
Ingen nuværende registrering.
Beretning
Ingen nuværende registrering.
Formål
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Status
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Branche
Branche
Event catering (562100).
Sidst opdateret den 23.05.2017 og angivet som gældende fra 02.06.2017 (1206 dage).
Historik Start Stop
Event catering (562100) 02.06.2017
Public relations og kommunikation (702100) 30.09.2015 16.03.2016
Almindelig rengøring i bygninger (812100) 01.09.2014 05.09.2014
Event catering (562100) 02.03.2009 10.05.2010
Revision
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Revisor
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Form
Virksomhedsform
10.
Sidst opdateret den 23.05.2017 og angivet som gældende fra 02.06.2017 (1206 dage).
Historik Start Stop
10 02.06.2017
10 23.11.2015 16.03.2016
15 30.09.2015 22.11.2015
10 01.09.2014 05.09.2014
10 02.03.2009 10.05.2010
Kontakt
Kontaktoplysninger
philip@spangfort.com.
Sidst opdateret den 29.03.2019 og angivet som gældende fra 29.03.2019 (541 dage).
Historik Start Stop
philip@spangfort.com 29.03.2019
spangfort@spangfort.com 18.04.2018 28.03.2019
info@nordicaffairs.com 14.01.2018 17.04.2018
spangfortphilip@gmail.com 02.06.2017 13.01.2018
philipspangfort1979@gmail.com 30.09.2015 16.03.2016
philipspangfort@gmail.com 01.09.2014 05.09.2014
pspangfort@hotmail.com 02.03.2009 10.05.2010
Telefon
Historik Start Stop
52113747 01.09.2014 05.09.2014
51928254 02.03.2009 10.05.2010
Ingen nuværende registrering.
Navne
Tegningsregel
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og tegnes af Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og tegnes af Philip Spangfort Christensen.
Virksomheden er en Enkeltmandsvirksomhed og tegnes af Philip Spangfort Christensen.
Ansatte
20.09.2020
Kapital
20.09.2020
Ingen historik.
Fra årsrapport
Bibranche
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Børsnoteret
20.09.2020
Ingen nuværende registrering.
Ingen historik.
Hjemmeside
20.09.2020
Hjemmeside
foodunderdevelopment.dk.
Sidst opdateret den 29.03.2019 og angivet som gældende fra 29.03.2019 (541 dage).
Historik Start Stop
foodunderdevelopment.dk 29.03.2019
www.nordicaffairs.com 14.01.2018 19.05.2018
Kønsfordeling
20.09.2020
0 % kvinder
Konkurser
20.09.2020
0 % konkurs / tvangsopløst
Konkurser
20.09.2020
Person under 12 måneder under 24 måneder under 36 måneder Alle relationer
Philip Spangfort Christensen (virk.: 2)
Fuldt ansvarlig deltagere
0 % 0 % 0 % 0 %
Konkurser inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, under konkurs, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering hvor personen har indgået i bestyrelsen, ledelsen eller ejerkredsen.
Ikke aktive
20.09.2020
Ingen Konkurser fsva. ikke aktive deltagere
Adresser
Deltager Dato Adresse
Philip Spangfort Christensen 01.10.2016 Broholms Alle 13D, 2920 Charlottenlund
Ikke aktive
01.10.2016
Deltager Dato Adresse
På adressen
20.09.2020
Nuværende adresse:
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Aktive virksomheder: (50) CVR Status Branche
A Place To A/S 39754134 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
A Place To Esbjerg ApS 39155141 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
A Place To Horsens ApS 41426322 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
A/B Artillerigården 33916949 Aktiv Private andelsboligforeninger (682020)
ABC LYS HOLDING ApS 35396144 NORMAL Engroshandel med andre husholdningsartikler (464990)
ADVOKAT DAVID BØGGILD 16728330 Aktiv Juridisk bistand (691000)
ADVOKAT H H LESCHLY 79098817 Aktiv Juridisk bistand (691000)
ADVOKAT LISE BOUET 15606630 Aktiv Juridisk bistand (691000)
APOF ApS 37858978 NORMAL Industriel design og produktdesign (741010)
APT Horsens Holding ApS 41425938 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
BDP International ApS 39058073 NORMAL Speditører (522920)
BKS-psykologer 32051774 Aktiv Psykologisk rådgivning (869030)
CMC Finans ApS 37701149 NORMAL Andre kreditselskaber (649230)
CMC Kredit ApS 40488367 NORMAL Andre kreditselskaber (649230)
CMC development ApS 36901969 NORMAL Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi (620200)
CRUMBLE HOLDING ApS 29812047 NORMAL Uoplyst (999999)
Carl Vin and Wine Denmark, filial af Carl Vin and wine AB, Sverige 38707132 NORMAL Detailhandel med drikkevarer (472500)
DATA INSIGHTS ApS 31864682 NORMAL Computerprogrammering (620100)
DINBOLIGRÅDGIVER ApS 31864402 NORMAL Ejendomsmæglere mv. (683110)
Danish Lighting ApS 38618725 NORMAL Fremstilling af andet elektrisk udstyr (279000)
DataTrend ApS 20046945 NORMAL Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi (620200)
Databeskyttelse ApS 39723077 NORMAL Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse (702200)
Debtor A/S 34079137 NORMAL Anden finansiel formidling undtagen forsikring og pensionsforsikring, i.a.n. (649900)
E/F Søborg Hovedgade 73 33116136 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
ENSO CONSULT A/S 21800236 NORMAL Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse (702200)
Esbjerg Towers Holding ApS 39934019 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Eva Borrit, Kropsterapi og Yoga 38583670 Aktiv Sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n. (869090)
F:U:D 31901235 Aktiv Event catering (562100)
FARLON ApS 31765056 NORMAL Computerprogrammering (620100)
Fbu- Forældrelandsforeningen 12925077 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
Fugl Leonhardt ApS 38600516 NORMAL Arbejdsformidlingskontorer (781000)
Grants of Guernsey 41030135 Aktiv Andre organisationer og foreninger i.a.n. (949900)
HØPFNER ApS 33084501 NORMAL Rådgivende ingeniørvirksomhed inden for byggeri og anlægsarbejder (711210)
Invoice One A/S 38344293 NORMAL Investeringsselskaber (643030)
Invoice One Management ApS 38319264 NORMAL Formueforvaltning (663000)
Johannes og Helga Bøggilds Legat 11642772 Aktiv Foreninger, legater og fonde med sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål (889910)
KO ApS 28713797 NORMAL Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi (620200)
Kiropraktisk Klinik Charlottenlund 41168595 Aktiv Kiropraktorer (869040)
OLÍVY ApS 35891137 NORMAL Engroshandel med parfumerivarer og kosmetik (464500)
Profiler ApS 40509739 NORMAL Inkassovirksomhed og kreditoplysning (829100)
Rose Advokater v/Caspar Rose 25863313 Aktiv Juridisk bistand (691000)
Sichika ApS 37985244 NORMAL Fremstilling af andre møbler (310900)
Skilsmissebarnet ApS 38301969 NORMAL Juridisk bistand (691000)
Stay Secure 41146249 Aktiv Anden udgivelse af software (582900)
THE EUROPEAN RECEIVABLES EXCHANGE INVEST ApS 34593396 NORMAL Uoplyst (999999)
Tangna Law 35106855 Aktiv Juridisk bistand (691000)
UNGDOMSBOLIG.NU A/S 34704627 NORMAL Boliganvisning, ferieboligudlejning mv. (683120)
Valby Towers Holding ApS 39934329 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Viva Olivia ApS 38251244 NORMAL Anden detailhandel med fødevarer i specialforretninger (472900)
Windrose Partners ApS 39066750 NORMAL Køb og salg af egen fast ejendom (681000)
Personer: (0) Ingen personer registreret på adressen.
Flytninger
Nuværende adresse:
Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Dato Afstand Fra Til
01.09.2014 3,68 (km) Studiestræde 16, 1455 København K Tagensvej 114A, 2200 København N
30.09.2015 0,19 (km) Tagensvej 114A, 2200 København N Valkyriegade 10, 2200 København N
02.06.2017 7,24 (km) Valkyriegade 10, 2200 København N Broholms Alle 13D, 2920 Charlottenlund
30.12.2017 0,00 (km) Broholms Alle 13D, 2920 Charlottenlund Broholms Alle 13D, 2920 Charlottenlund
14.01.2018 0,00 (km) Broholms Alle 13D, 2920 Charlottenlund Broholms Alle 13D, 2920 Charlottenlund
23.01.2018 1,61 (km) Broholms Alle 13D, 2920 Charlottenlund Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
20.05.2018 0,00 (km) Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund Charlottenlund Stationsplads 2, 2920 Charlottenlund
Lignende navne
F:U:D.
Sidst opdateret den 29.03.2019 og angivet som gældende fra 29.03.2019 (541 dage).
Lignende navne CVR
F362 Peter Willemoes SG Messen 40502246
F 2000 ApS 25387082
F 32464300
f 41317256
F:U:D 31901235
FA-ANLÆG ApS 34623570
FA-BYGGESERVICE V/PER ANDERS RASMUSSEN 21384402
FA-EL A/S 31493234
FA-Horses ApS 37519162
FA-INNOVATION IVS 36431822
Relationer
20.09.2020
Ingen relationer.
Relationer
20.09.2020
Aktive person NORMAL AKTIV UNDER KONKURS KONKURS OPLØST ØVRIGT
Philip Spangfort Christensen (virk.: 2)
Fuldt ansvarlig deltagere
1 0 0 0 0 1
Pct. 50 % 0 % 0 % 0 % 0 % 50 %
Konkurs inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering. Vi gør opmærksom på, at rollen som stifter i denne fremstilling (virksomhedsrelationer) altid associeres med en konkurs / tvangsopløsning uagtet om stifteren havde nogen aktiv rolle i virksomheden på tidspunktet for konkursen / tvangsopløsningen.
Ikke aktive
20.09.2020
Erfarenhed
20.09.2020
Person BESTYRELSE DIREKTION EJERE OTHER
Philip Spangfort Christensen (virk.: 2)
Fuldt ansvarlig deltagere
0 1 3 2
Pct. 0 % 17 % 50 % 33 %
Other inkluderer roller som stiftere, likvidator og revision.
Ikke aktive
20.09.2020
Detektor
20.09.2020
Område Kommentar
Beliggenhedsadresse Mmm... Enkeltmandsvirksomhed... denne information er ikke tilgængelig...
Formaal Virksomheden har ikke angivet Formål. Virksomheden skal have et gældende Formål. Ingen nylige ændringer af Formål der kan analyseres. Virksomheden har ikke ændret Formål indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Formål der kan analyseres.
Hvidvask Virksomheden er ikke omfattet af Hvidhvask. Virksomhedens gældende Hvidhvask er OK. Virksomheden har ikke ændret Hvidhvask for nylig. Virksomheden har aldrig været omfattet af Hvidhvask. Ingen ændringer af Hvidhvask der kan analyseres.
Kontaktoplysning Virksomheden har angivet Kontaktoplysninger. Virksomhedens gældende Kontaktoplysninger er OK. Virksomheden har ikke ændret Kontaktoplysninger for nylig. Alle foregående Kontaktoplysninger virker til, at være OK. Virksomheden har haft 2 Kontaktoplysninger indenfor de sidste 2 år... det er OK
Revisionfravalgt Virksomheden har ikke angivet Revision fravalgt. Virksomheden skal have et gældende Revision fravalgt. Ingen nylige ændringer af Revision fravalgt der kan analyseres. Virksomheden har ikke ændret Revision fravalgt indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Revision fravalgt der kan analyseres.
Revision Virksomheden har ikke angivet Revisor. Virksomheden skal have et gældende Revisor. Ingen nylige ændringer af Revisor der kan analyseres. Virksomheden har ikke ændret Revisor indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Revisor der kan analyseres.
Status Mmm... Enkeltmandsvirksomhed... denne information er ikke tilgængelig...
Tegningsregel Virksomheden har ikke angivet Tegningsregel. Virksomheden skal have et gældende Tegningsregel. Ingen nylige ændringer af Tegningsregel der kan analyseres. Virksomheden har ikke ændret Tegningsregel indenfor de sidste 2 år. Ingen ændringer af Tegningsregel der kan analyseres.