Copied
 

Kønsfordeling
24.09.2021
0 % kvinder
Konkurser
24.09.2021
NAN % konkurs / tvangsopløst
Konkurser
24.09.2021
Ingen aktive.
Ikke aktive
24.09.2021
Ingen Konkurser fsva. ikke aktive deltagere
Adresser
Ingen aktive.
Ikke aktive
01.01.2007
DeltagerDatoAdresse
Philip Christiani 24.09.2021
Jakob Baruël Poulsen 01.01.2007 Slagslundevej 15, 3550 Slangerup
På adressen
24.09.2021
Nuværende adresse:
Østergade 38, 1100 København K
Aktive virksomheder: (6)CVRStatusBranche
BIRGER CHRISTENSEN A/S 10750113 NORMAL Tøjforretninger (477110)
BIRGER CHRISTENSEN CHINA HOLDING A/S 35256571 NORMAL Anden finansiel formidling undtagen forsikring og pensionsforsikring, i.a.n. (649900)
Birger Christensen Group ApS 41978333 NORMAL Ikke-finansielle holdingselskaber (642020)
Remain Birger Christensen ApS 41980516 NORMAL Detailhandel med tøj, sko, lædervarer, ure eller babyudstyr via internet (479116)
Rotate Birger Christensen A/S 40334203 NORMAL Tøjforretninger (477110)
SELSKABET AF 14. JUNI 2010 A/S I BETALINGSSTANDSNING 87410919 UNDERKONKURS Regnskab og boafslutning 3 Maskinforarbejdning (256200)
Personer: (0)Ingen personer registreret på adressen.
Flytninger
Ingen nuværende registrering.
DatoAfstandFraTil
31.03.20002,26 (km)Store Kongensgade 118, 1264 København KRømersgade 22, 1362 København K
25.05.20001,94 (km)Rømersgade 22, 1362 København KWorsaaesvej 15B, 1972 Frederiksberg C
26.10.20002,82 (km)Worsaaesvej 15B, 1972 Frederiksberg CKroghsgade 6, 2100 København Ø
04.04.20012,03 (km)Kroghsgade 6, 2100 København ØØstergade 38, 1100 København K
Lignende navne
Virksomheden har ikke angivet Lignende navne.
Sidst opdateret den 22.11.2013 og angivet som gældende fra 26.10.2000 (741 dage).
Lignende navneCVR
MYTIME ApS25988981
MYTIME DANMARK ApS25988981
My tiny hero41574275
mytolk21794392
MYTOWN ApS26011361
MyTrading IVS40078630
MY Transport42089656
My Trash ApS41510838
My Travel Cabin Union-Denmark18812630
MYTRAVEL DENMARK A/S24137414
Relationer
24.09.2021
Relationer
24.09.2021
Ingen aktive.
Ikke aktive
24.09.2021
Person NORMAL AKTIV UNDER KONKURS KONKURS OPLØST ØVRIGT
Jakob Baruël Poulsen(virk.: 98)
Ikke aktiv i virksomheden.
8800064
Philip Christiani(virk.: 1)
Ikke aktiv i virksomheden.
000010
Sum000000
Pct.89 %0 %0 %0 %7 %4 %
Konkurs inkluderer selskaber uden retsvirkning, under rekonstruktion, opløst efter konkurs, under tvangsopløsning, tvangsopløst og under reassumering. Vi gør opmærksom på, at rollen som stifter i denne fremstilling (virksomhedsrelationer) altid associeres med en konkurs / tvangsopløsning uagtet om stifteren havde nogen aktiv rolle i virksomheden på tidspunktet for konkursen / tvangsopløsningen.
Erfarenhed
24.09.2021
Ingen aktive.
Ikke aktive
24.09.2021
Person BESTYRELSE DIREKTION EJERE OTHER
Jakob Baruël Poulsen(virk.: 98)
Ikke aktiv i virksomheden
2240267
Philip Christiani(virk.: 1)
Ikke aktiv i virksomheden
0100
Sum2241267
Pct.17 %31 %2 %51 %
Other inkluderer roller som stiftere, likvidator og revision.